Foto Żółtowska Poznań

Fotograf Małgorzata Żółtowska

Zakład Fotograficzny prowadzę nieprzerwanie od lat 80tych, jednak fotografia towarzyszy mi przez całe życie. Pochodzę z rodziny z tradycjami a już jako dziecko bawiłam się szklanymi kliszami, ciętymi błonami, a z filmów z perforacją zmywałam emulsje i robiłam zakładki do książek.

Jestem mistrzem w zawodzie fotograf od roku 1984, kiedy to zdałam egzamin w Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu. Skończyłam turystykę na AWF, uwielbiam podróże i czas spędzony z rodziną. Fotografia to moja pasja i moja praca.

Lubię ludzi i lubię wydobywać z nich to co najpiękniejsze.

Zapraszam serdecznie do mojego zakładu abym mogła pokazać Państwu co potrafię.

Natychmiastowo!

Fotografie do wszelkich dokumentów, w każdym rozmiarze są gotowe na poczekaniu!

Zakład fotograficzny

Mój zakład fotograficzny, który mieści się przy ulicy Wierzbięcice 18, oferuje Państwu przede wszystkim fotografie do wszelkich dokumentów a także wywoływanie i reprodukcje fotografii.

Studio fotograficzne

Oferuję Państwu wszelkiego rodzaju fotografie i sesje, zaaranżowane, w odpowiedniej oprawie, zarówno  w studiu jak i w plenerze, w biurze, w firmie,  w domu oraz w każdym innym miejscu.

Sklep fotograficzny

W sklepie, mieszczącym się przy studio, możecie Państwo zakupić wszelkie niezbędne akcesoria, które umożliwią zachowanie oraz wyeksponowanie czy zebranie wszystkich fotografii.

Portfolio

Poniżej przedstawiam niektóre reazliacje zakładu fotograficznego

Kontakt


Zakład fotograficzny Małgorzata Żółtowska
Wierzbięcice 18, 61-568 Poznań

608 645 002    61 833 61 31

foto.zoltowska@interia.pl    www.fotograf-wilda.pl

Pn-pt: 10.00 - 17.00, sob: 10.00-13.00